Hlášení z kamery jsou opožděná

Hlášení z mé kamery EYE-02 jsou opožděná, co mám dělat?

 1. Snižte počet událostí.
  • Zkontrolujte seznam událostí kamery. Přihlaste se do JabloTool.com a zvolte kameru. Na pravé straně obrazovky uvidíte seznam událostí. Pokud je tam mnoho poplachů, podívejte se, jakým detektorem jsou způsobeny.

   Seznam událostí

  • Změňte nastavení tohoto detektoru v Nastavení (Pokročilé) → Detektory. Pro vice informací a tipy, jak nastavit detektory, klikněte zde.
 2. Zvolte pouze ty události, o kterých opravdu chcete být informováni
  • Zůstaňte na JabloTool.com, zvolte Hlášení zapamatujte si profil hlášení uvedený u kontaktu (např. “Poplachy”),
  • Zvolte Hlášení (Pokročilé) → Hlášené události. Zaškrtněte pouze události, o kterých chcete být informováni. Nastavení proveďte ve sloupci, který odpovídá profilu hlášení daného kontaktu (např. Poplachy).

   Nastavení hlášení

 3. Zlepšete příjem signálu.. Pokud má kamera slabý signál, je datové připojení pomalé a nestabilní, tudíž je hlášení opožděné. Návod, jak zlepšit příjem signálu, naleznete zde.
 4. Používejte hlášení přes SMS raději než MMS a volání. Volbu naleznete na záložce Hlášení na JabloTool.com.
 5. Používejte Messenger service pro odesílání emailů (místo kamery). Zasílání emailů je zdarma. Messenger service může být použit i pro zasílání SMS a MMS (cena jedné SMS je 0,05 EUR a cena jedné MMS je 0,25 EUR). Službu Messenger zapnete na stránce Hlášení. Více informací k aktivaci služby naleznete zde.
16. 5. 2016 EYE-02 (Česky)