Aktivace služby Messenger

Používám kameru EYE-02 nebo EyeSee s Cloudem JabloTool. K čemu je užitečná služba Messenger pro zasílání SMS, MMS nebo emailů? Jak si mohu službu aktivovat?

Pokud si aktivujete Messenger pro zasílání SMS, MMS nebo emailů, potom Cloud JabloTool přemění příchozí hlášení z kamery na SMS, MMS nebo email a zašle jej každému příjemci.

 • Datový provoz na SIM kartě se sníží. Kamera zašle hlášení na Cloud a Messenger přepošle hlášení jako SMS, MMS nebo email všem příjemcům.
 • Hlášení bude rychlejší. Messenger zasílá všechny SMS, MMS zprávy a emaily současně, neboť používá pokročilou infrastrukturu. Messenger bude zasílat všechna tato hlášení místo kamery.

Abyste mohli Messenger používat, povolte nejprve datové přenosy kamery v JabloTool. Kamera začne zálohovat všechny události do Cloudu JabloTool. Poté můžete aktivovat Messenger pro zasílání SMS, MMS nebo emailů. Proveďte prosím tyto kroky:

 1. Přihlašte se k účtu JabloTool a připojte se k vaší kameře.
 2. Zvolte Nastavení > Změnit Data tarif
 3. Change data plan

 4. Zvolte první nebo druhou možnost, kamera začne zálohovat vzniklé události na Cloudu.JabloTool.
 5. Change data plan option

 6. Zvolte Hlášení
 7. Select reporting

 8. Přejděte na stránce dolů ke službě Messenger a podle aktivujte zasílání emailů pomocí této služby.
 9. Messenger options

Služba Messenger je nyní aktivní, bude Vám zasílat emaily. Messenger Vám bude zasílat hlášení o událostech, jak jste si nastavili v Hlášení. Emaily jsou zasílané zdarma.

28. 4. 2016 EYE-02 (Česky) EyeSee (Česky)