Jablocom Phone Solution

Jablocom Phone Solution

Rozwiązanie w obszarze telefonii dla firm i instytucji

 

Jablocom Phone Solution to inteligentna rozwiązanie w obszarze komunikacji głosowej w Państwa firmie. W przeciwieństwie do systemów opartych na łączach stacjonarnych i VoIP, nie potrzeba tu żadnych kabli, serwerów, licencji ani obsługi serwisowej. Rozwiązanie to wykorzystuje usługi sieciowe wybranego operatora telefonii komórkowej. Może ono więc sprawnie zastąpić lub rozszerzyć istniejący system telefoniczny. 

Redukcja kosztów. Znaczna.

Bez konieczności posiadania infrastruktury, prowadzenia obsługi serwisowej, zatrudniania ekspertów, wprowadzania kosztownych modernizacji, opłat stacjonarnych. Oznacza to niższe koszty inwestycyjne i operacyjne. Znacznie niższe. Telefony na biurko można obsługiwać tak samo skutecznie i bez wysiłku, jak telefony komórkowe – i w ramach tej samej umowy.

60% taniej:
Państwowy Urząd Gospodarki Gruntami Republiki Czeskiej zaoszczędził 60 % kosztów inwestycji*, dzięki systemowi 900 telefonów w 80 lokalizacjach.
*) W porównaniu z aktualną ofertą opartą na technologii VoIP.


Prostota i możliwości rozbudowy.

 

Wdrożenie naszego rozwiązania jest łatwe i szybkie. Wystarczy włożyć kartę SIM do dostarczonego telefonu i dzwonić. Rozwiązanie to dostosowuje się płynnie do zmieniających się potrzeb. Kiedy firma rośnie, reorganizuje się, otwiera nowy oddział lub przenosi się w inne miejsce, telefony zostają dostosowane do tych zmian.

Od setek do tysięcy:
Od roku 2011 niemieckie koleje Deutsche Bahn stopniowo zastępują stary system telefoniczny telefonami Jablocom. Nowy system elastycznie rośnie i przechodzi od setek do tysięcy terminali bez konieczności modernizacji.

Wysoka wydajność. Bez konieczności obsługi serwisowej.

Gwarancja 36 miesięcy Zespoły pracowników w Państwa firmie ciężko pracują i oczekują niezawodnych narzędzi. Nasze rozwiązanie spełnia te wymagania. Sieć komórkowa jest pod nadzorem operatora 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; nasza chmura zapewnia zabezpieczenia porównywalne z bankowymi, a nasze telefony charakteryzują się wyjątkową jakością i trwałością. Zapewniamy wsparcie naszych lokalnych partnerów, szeroki zakres obsługi posprzedażnej i 36-miesięczną gwarancję. 

Optymalizacja pod kątem pracy.

Telefony Jablocom zostały zaprojektowane do użytku profesjonalnego, z myślą o użytkowniku. Funkcjonalna forma, intuicyjna obsługa, solidne wykonanie, jakość dźwięku, zestaw słuchawkowy i inne cechy sprawiają, że telefon ten jest wygodnym narzędziem pracy. Ludzie go lubią. Nawet po setkach rozmów telefonicznych.

900 telefonów. Ani jednej reklamacji.
„Nie odnotowaliśmy problemów ani reklamacji. Zawsze łatwo jest przywyknąć do lepszych rzeczy.“
Państwowy Urząd Gospodarki Gruntami, Republika Czeska


Telefony pod kontrolą. Wydajnie.

 

Nasz administracja w chmurze to intuicyjne narzędzie do administrowania telefonami w firmie. Tworzenie grup telefonów, synchronizowanie wspólnej listy kontaktów, definiowanie uprawnień użytkowników, zmiana ustawień i aktualizacja oprogramowania za pomocą kilku kliknięć. W prosty sposób. Bez konieczności inwestycji, szkoleń i ekspertów.

Must-have:
„To rozwiązanie, na jakie czekaliśmy od dłuższego czasu – jest tak bardzo potrzebne w środowisku firmowym!“
Elite Tours, Austria 

Jablocom Raven

Smartfon na biurko z systemem Android

Jablocom Raven

Telefon komórkowy (działa z kartą SIM) • Android • WiFi • Bluetooth • EHS DHSG • Exchange-Sync • Google-Sync • Administracja w chmurze

Dzięki niezwykłej formie, dużemu, 8-calowemu ekranowi i systemowi Android Jablocom Raven jest właściwym smartfonem na Państwa biurka.

Telefon jest wyposażony w intuicyjny interfejs dotykowy i aplikacje mobilne. Niezależnie od tego, czy korzystają Państwo z kalendarza Google, kontaktów MS Exchange, czy własnej aplikacji śledzenia przesyłek – Raven jest odpowiednim towarzyszem.

Funkcja przełączania rozmów (Switchboard) zastępuje tradycyjne panele przycisków, a obsługa Bluetooth oraz profesjonalne zestawy słuchawkowe EHS (DHSG) zapewniają profesjonalnym użytkownikom niezbędną wygodę.

Możliwe jest też sprawne, zdalne administrowanie wieloma telefonami Raven przy użyciu chmury Jablotool Cloud.Jablocom Essence

Niezawodny i trwały telefon do każdego biura lub innego miejsca pracy

Jablocom Essence

Telefon komórkowy (działa z kartą SIM) • Exchange-Sync • Google-Sync • Administracja w chmurze

Dobrze znany kształt telefonu biznesowego, nieskomplikowany interfejs i wyjątkowa trwałość. To Essence.

Jedenaście skrótów klawiszowych; wielokolorowe sygnały świetlne; klawisze przekazywania połączeń, głośnika, wyciszenia i inne ważne funkcje zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Essence jest obsługiwany przez chmurę Jablotool Cloud, umożliwiającą skuteczne, zdalne administrowanie wieloma telefonami; intuicyjne ustawienia skrótów klawiszowych za pośrednictwem internetu lub synchronizację kontaktów Google i Exchange.

Telefon Essence został wybrany na standardowy model telefonu przez wiele firm i instytucji rządowych w Europie.Jablotool.com: Administracja w chmurze

Administracja w chmurze

Aktualizacja kontaktów we wszystkich telefonach Jablocom i skuteczne zarządzanie systemem telefonicznym.
Obsługa telefonów Essence i Raven: Jablotool.com.


 

Historie sukcesów

Korzyści, które obiecujemy, są potwierdzone przez prawdziwe życie. Wiele firm i instytucji już wykorzystuje wygodę operacyjną i ekonomiczną naszego rozwiązania. Słuchaj "sukcesów" niektórych z nich.

Urząd zaoszczędził 60 % kosztów inwestycji
Państwowy Urząd Gospodarki Gruntami Republiki Czeskiej zaoszczędził ponad sto tysięcy euro i wiele problemów przy wdrażaniu nowego systemu telefonicznego.
Pobierz badanie (Angielski)

DB obniżył kosztowną infrastrukturę
Od 2011 roku pomogliśmy Deutsche Bahn w wymianie drogiej infrastruktury i wsparciu niezbędnych systemów komunikacyjnych.
Pobierz badanie (Angielski)

Centrum prasowe Mistrzostw Świata
Centrum prasowe obserwowanego na całym świecie obiektu bazuje na rozwiązaniu telefonicznym od Jablocom.
Pobierz badanie (Angielski)

Hotel nie potrzebuje już PBX
Luksusowy hotel w sercu Laponii postanowił zmienić swój system telefoniczny. Koszty, elastyczność i funkcje są jasno określone.
Pobierz badanie (Angielski)

Kontakty

Siedziba firmy Noabe (dawniej Jablocom) znajduje się w Czechach, w sercu Europy. Od roku 2005 opracowujemy rozwiązania w zakresie telefonii wykorzystujące sieci komórkowe. NOABE s.r.o.
V Nivách 12
46601 Jablonec nad Nisou
Czech Republic
sales@noabe.com


 

Exchange jest zarejestrowanym znakiem handlowym Microsoft Corporation. Google jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.