Mám problém s mobilní aplikací Jablotool

Podpora mobilní aplikace Jablotool pro Android a iOS byla ukončena na jaře roku 2019. Prosíme, použijte místo ní portál Jablotool.com. Portál nabízí pohodlný přístup ke kamerám EYE-02 nebo EyeSee na počítači, tabletu i chytrém telefonu. Potřebujete proto pouze přístup k internetu a plnohodnotný prohlížeč webových stránek.
 
 
Proč jsme ukončili podporu mobilních aplikací?
Od podzimu roku 2018 jsme čelili vážným potížím, abychom udrželi aplikace funkční jak na zařízeních s novými operačními systémy Android / iOS, tak na zařízeních starších. Přes vynaložené úsilí problémy přetrvávaly a pouze se přesouvaly na nové skupiny uživatelů. Proto jsme se rozhodli přepracovat design portálu Jablotool.com, aby vyhovoval specifickým potřebám uživatelů mobilních zařízení a mohl tak nahradit mobilní aplikace.
Díky tomu jsou nyní všechny funkce portálu Jablotool.com dostupné i na mobilních zařízeních (pozn. mobilní aplikace nabízely pouze základní funkce). Nové řešení založené na uznávaných standardech HTML 5.0 je navíc nezávislé na používané platformě a je příslibem stabilní a bezpečné služby i v budoucnu.
 
Co vám tedy doporučujeme?
Prosím, odinstalujte starou mobilní aplikaci Jablotool ze svého zařízení. Pro přístup ke své kameře otevřete stránku www.jablotool.com v libovolném plnohodnotném prohlížeči webových stránek (např. Chrome, Safari, Firefox, apod.). Poté se již jednoduše přihlašte ke svému účtu. Přihlašovací jméno a heslo zůstává stejné jako v mobilní aplikaci.

28. 4. 2016 EYE-02 (Česky) EyeSee (Česky) JabloTool (Česky)