Servisní postup pro zařízení Noabe a Jablocom

Naše produkty se vždy snažíme navrhovat a vyrábět tak, aby zákazníkům dobře a dlouho sloužily. Pokud se přesto na vašem zařízení Noabe nebo Jablocom vyskytl problém, omlouváme se a rádi vše dáme zase do pořádku. Prosím, postupujte podle těchto bodů.
 
 

A. Vyhledejte řešení na našem portálu podpory

Přehledné návody na řešení nejčastějších problémů a dotazů poskytuje náš portál podpory. Prosím, začněte právě zde.

Podpora pro kamery: http://www.noabe.com/podpora
Podpora pro ostatní produkty: http://www.noabe.com/help
 
 

B. Kontaktujte naši technickou podporu

Pokud portál podpory nevyřešil váš problém nebo neposkytl odpověď na váš dotaz, kontaktujte naši technickou podporu. Vašemu problému se budou věnovat zkušení kolegové.
 
 

C. Zaslání zařízení k záruční opravě

Pokud ani kolegové z technické podpory váš problém nevyřešili, bude bohužel třeba zaslat vaše zařízení k záruční opravě.

  • Pokud záruční doba výrobce ještě neuplynula (to vám potvrdí naše technická podpora), zašlete výrobek přímo na adresu servisního střediska: NOABE s.r.o., Servis, V Nivách 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

    Upozornění: Doporučujeme nepoužívat k zaslání zboží službu Zásilkovna. Kurýři velmi často zásilku místo doručení na adresu nechávají v odběrném místě, často na opačné straně města. Bohužel nemáme kapacitu takové balíčky vyzvedávat.
  • Pokud záruční doba výrobce již uplynula, ale záruka poskytovaná prodejcem stále trvá, uplatněte reklamaci u svého prodejce.

V obou případech, prosím:

  • zkontrolujte, že zařízení nebylo mechanicky poškozeno (týká se i jeho plastových částí a příslušenství), nejeví známky kontaktu s tekutinou, nebylo vystaveno vysoké vlhkosti a nebylo rozebíráno neautorizovanými osobami
  • k zařízení přiložte vyplněný protokol opravy, ve kterém popíšete závadu
  • zařízení zabalte tak, aby nedošlo k poškození při transportu (nejlépe poslouží původní balení výrobku)
  • přiložte veškeré příslušenství dle tabulky:
Model Příslušenství
Essence (GDP-06i, GDP-06) Sluchátko, kabel ke sluchátku, USB kabel, baterie, síťový adaptér
Raven (GDP-08) Sluchátko, kabel ke sluchátku, síťový adaptér, spodní dvířka
Kamera EYE-02 nebo EyeSee Noha od kamery, anténa, dálkové ovládání/Clicker s PITy, baterie, USB kabel, síťový adaptér

 

D. Zaslání zařízení k mimozáruční opravě

K našim produktům poskytujeme i placený mimozáruční servis. Pokud chcete využít našich služeb, zašlete zařízení na adresu NOABE s.r.o., Servis, V Nivách 12, 466 01 Jablonec nad Nisou.

Upozornění: Doporučujeme nepoužívat k zaslání zboží službu Zásilkovna. Kurýři velmi často zásilku místo doručení na adresu nechávají v odběrném místě, často na opačné straně města. Bohužel nemáme kapacitu takové balíčky vyzvedávat.

K zařízení prosím přiložte řádně vyplněný protokol opravy, ve kterém popíšete závadu, uvedete své kontaktní údaje a stanovíte maximální akceptovatelnou cenu opravy. Doporučujeme také zaslat veškeré příslušenství přístroje, včetně sluchátka, kabelů a napájecího adpatéru.

8. 9. 2015 EYE-02 (Česky) EyeSee (Česky) GDP-02 (Česky) GDP-04 (Česky) GDP-06 GDP-08 Help Me! kit (Česky)