Kamera nezasílá emaily

 1. Zkontrolujte spamový koš ve vaší emailové schránce. Může se v něm nacházet email zaslaný kamerou. Kamera posílá emaily z adresy noreply@eye-02.info. Pokud je to možné, zařaďte si tuto adresu mezi „známé“ adresy. Zprávy zaslané ze známých adres nikdy nekončí ve spamovém koši.
 2. Nastavili jste kameru tak, aby odesílala emaily? Zkontrolujte, zda tomu je skutečně tak.
  • Připojte se ke kameře v www.jablotool.com a zvolte možnost Hlášení. Vyplnili jste zde svoji emailovou adresu? Pod vaší emailovou adresou zvolte jeden z nabízených profilů (např. Poplachy).
  • Přepněte na Pokročilé a zvolte Hlášené události. Přejděte na řádek s událostí, po které by vám kamera měla zaslat email (např. Poplachy -> Poplach – narušení).
  • Zkontrolujte, zda jste ve svém profilu pro zasílání zpráv (např. Poplachy) zvolili symbol „@”.
 3. Aktualizujte firmware kamery. Zvolte Nastavení -> Aktualizace firmware . Během aktualizace kamery si rovněž stáhnete nejnovější verzi GSM parametrů. K zasílání emailů z kamery potřebujete správné GSM parametry.
 4. Zkontrolujte kvalitu GSM signálu. Zůstaňte připojeni v www.jablotool.com a zvolte Nastavení -> Stav kamery. Je kvalita signálu alespoň na 40 %? Optimální hodnota je 60 % a více. Pokud je hodnota příliš nízká, kvalitu signálu lze zlepšit podle těchto instrukcí.
 5. Zvolte GSM síť. Přesvědčte se, že volba “Ruční nastavení” je vypnutá.
 6. Zvolte Hlášení -> Pokročilé -> Limity. Nastavte výchozí hodnotu na 300kB. Pokud je kvalita vašeho GSM signálu špatná, snižte hodnotu na 100kB.

Nyní sami vyvolejte událost, po které by vám kamera měla zaslat hlášení emailem. Pokud ani nyní zprávu neobdržíte, klikněte na tento odkaz a kontaktujte nás.

25. 4. 2016 EYE-02 (Česky) EyeSee (Česky)